AMD Group

AMD Group powstała 01.03.2007 roku w Rzeszowie. Początkowo działalność firmy opierała się o zarządzanie punktami handlowymi na zasadach franczyzowych dla znanych polskich marek.

W roku 2008 wraz z pozyskaniem wysokiej klasy współpracowników firma otworzyła nową ścieżkę działalności - usługi szkoleniowe. Po upływie dwóch lat firma nakierunkowała się głównie na ten typ działalności, współpracując z Organizacjami pozarządowymi, najlepszymi firmami szkoleniowymi w Polsce oraz firmami zlecającymi Nam przeszkolenie swoich kadr.

Od dnia 27.02.2013 r. AMD GROUP jest w posiadaniu Certyfikatu Nr 1201/2013. Niniejszy certyfikat jest dowodem, że system zarządzania firmy spełnia wymagania normy PN-EN ISO 9001:2009 w zakresie szkoleń i doradztwa personalnego oraz poradnictwa zawodowego.

Zobacz Certyfikat

Do dnia dzisiejszego Firma AMD Group zorganizowała wiele szkoleń z projektów dofinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego jak i szkoleń typowo komercyjnych.

W niespełna 4 lata ponad 2 000 osób skorzystało z usług szkoleniowych oraz doradczych w AMD GROUP.

Dzięki kompetentnemu podejściu trenerów oraz doradców ponad 500 firm rozpoczęło współpracę z AMD GROUP.

Misją firmy jest pomoc w zdobywaniu wiedzy i umiejętności przez każdego.

Współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów oraz doradców, dzięki czemu oferujemy szeroki zakres usług szkoleniowych jak i doradczych na najwyższym poziomie.